Plecaki to bardzo ważne akcesoria. Odpowiednio dobrane pozwolą nie tylko na uporządkowanie podręczników i przyborów, ale również na zapewnienie komfortu użytkowania i bezpieczeństwo dla kręgosłupa. Wśród rozmaitych ofert dotyczących plecaków warto rozejrzeć się za tymi, których kroje są więc jak najbardziej funkcjonalne. Poniżej prezentujemy ranking plecaków młodzieżowych – zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

5. PLECAK SZKOLNY/MŁODZIEŻOWY BEUNIQ MARVEL

Plecaki młodzieżowe do szkoły z kolekcji BEUNIQ Marvel to świetny wybór dla tych, którzy interesują się popkulturą i zależy im na uniwersalnym, markowym fasonie. Modele te posiadają dwie obszerne komory i funkcjonalną kieszeń na froncie. Doskonałą organizację zapewniają również boczne przegródki, w których uczeń przechowywać może termos lub bidon. BEUNIQ MARVEL charakteryzują się nie tylko rozpoznawalnym logo na froncie, ale również wygodnymi, umożliwiającymi dostosowanie długości do swoich potrzeb szelkami i uchwytami. Tył plecaka młodzieżowego, szkolnego jest wzmocniony. Elementy odblaskowe zapewniają bezpieczeństwo na drodze.

4. PLECAK SZKOLNY/MŁODZIEŻOWY BEUNIQ ROSE

Elegancki i wykonany ze starannością plecak młodzieżowy dla dziewczyn z pewnością przypadnie do gustu uczennicom. Tornister jest wyjątkowo lekki i odpowiednio wyprofilowany, dzięki czemu nie obciąża kręgosłupa. Stworzony z poliestru plecak charakteryzuje się delikatnymi, obejmującymi cały materiał kwiecistymi wzorami. Posiada dwie pakowne komory, które pozwolą na uporządkowanie podręczników, piórników i innych przyborów szkolnych. Zamki posiadają ozdobne pullery, dzięki czemu ich rozpinanie jest wyjątkowo łatwe. Boczne kieszenie umożliwiają przechowywanie jedzenia w estetyczny i bezpieczny sposób.

3. PLECAK SZKOLNY/MŁODZIEŻOWY BEUNIQ ARMY

Ten plecak młodzieżowy dla chłopców przypadnie do gustu każdemu nastolatkowi. BEUNIQ ARMY charakteryzuje się nadrukiem tematycznym, który nie ulega szybkiemu ścieraniu i zachowuje swój wygląd przez długi czas. Regulowane szelki pozwalają na jego długotrwałe użytkowanie. Wyprofilowany tył plecaka wraz z szeregiem uchwytów umożliwiają komfortowe noszenie. Posiada usztywnione dno i przestrzeń do przechowywania elektroniki. Jest dość spory, może zatem być wykorzystywany na kilku etapach edukacyjnych. Lekkość i stabilność modelu świetnie przysłuży się również do codziennych, pozaszkolnych aktywności.

2. PLECAK SZKOLNY/MŁODZIEŻOWY BEUNIQ BALLOON

Plecaki młodzieżowe do szkoły z serii BEUNIQ BALLOON charakteryzują się oryginalnym i modnym kształtem. Posiadają ciekawy, jednolity fason, który podkreślony został przez estetyczny nadruk na frontowej kieszeni. Plecak jest wyjątkowo funkcjonalny – mimo tego, że składa się z jednej komory, wyposażony został również w kieszeń na dokumenty lub laptop oraz przegrody boczne, które umożliwiają łatwe przenoszenie napojów. Regulowane szelki i utwardzone dno pozwalają na to, by korzystać z modelu przez bardzo długi czas. Świetnie sprawdzi się nie tylko w szkole, ale również na co dzień.

1. PLECAK SZKOLNY/ MŁODZIEŻOWY ICON

To klasyczny, wyjątkowo pojemny i modny plecak młodzieżowy o uniwersalnym wzorze. Posiada aż trzy obszerne komory, jest więc doskonały jako model szkolny. Oprócz przegród, które umożliwiają wygodną organizację wszystkich podręczników, piórników, ubrań na zmianę oraz pomocy naukowych, plecak charakteryzuje się również dodatkową kieszenią na dokumenty lub elektronikę (szczególnie tablety i laptopy) oraz bocznymi przegródkami na bidon czy termos. Tornister mimo swoich rozmiarów jest wyjątkowo lekki. Zapewnia bezpieczeństwo dla kręgosłupa za sprawą regulowanych szelek, uchwytów oraz usztywnionego dna. Plecak posiada również odpowiednie oznaczenia odblaskowe, dzięki czemu wzmacnia ochronę ucznia na drogach i w niesprzyjającej pogodzie. Uchwyty są wyjątkowo wygodne, ułatwiają łatwe przenoszenie nawet wówczas, gdy tornister jest zapełniony. Za sprawą swojej wytrzymałości i wodoodporności plecak młodzieżowy szkolny z kolekcji BEUNIQ ICON może służyć przez wiele lat. Jego uniwersalny wzór pozwala na to, by był wykorzystywany zarówno przez chłopców, jak i dziewczęta.