PIÓRNIK SZKOLNY PASO BEUNIQ BLACK

29,50 

Piórniki z kolekcji PASO BEUNIQ są niezbędnym elementem w wyposażeniu szkolnym Twojego dziecka. Charakteryzują się wysoką jakością i są odporne na zniszczenia. Z pewnością posłużą dziecku przez kilka lat. Czytaj więcej  

Na stanie

Informacje dodatkowe

Wymiary 23 × 6 cm
Producent

Marka

EAN

5903162087580

O producencie

Firma PASO jest polskim producentem działającym na rynku od ponad 35 lat. Przez ten czas zdobyła doświadczenie i czołową pozycję w kraju. Obecnie PASO jest jednym z głównych dostawców artykułów szkolnych, toreb, plecaków, walizek; wszystkiego, w co można się spakować. Posiadają licencję Disney (Star Wars, Frozen, Cars, Minnie Mouse), Rachael Hale, Barbie, Maui and Sons, Studio Pet’s, Marvel i wiele innych.

Produkty adresowane są do różnych grup wiekowych, a dzięki bogatej różnorodności produktów kolekcjonowanie szkolnych akcesoriów oraz gadżetów z ulubionymi bohaterami staje się prawdziwą przyjemnością.

Piórnik szkolny z kolekcji PASO BEUNIQ jest doskonałym wyborem dla uczniów. Na wyprawkę szkolną składa się wiele rzeczy – tornister, lunch box, worek na buty, a także całe mnóstwo przyborów które trzymane są w piórniku. To właśnie on utrzymuje je w porządku, tak aby potem łatwiej było wszystkie odnaleźć. Posiada jedną, główną komorę, dzięki temu jest bardzo pojemny i wygodny w użytkowaniu. Co najważniejsze, wyposażony jest w odpowiednią ilość gumek, które utrzymują nasze przyrządy w odpowiedniej pozycji. Ich rozmieszczenie sprawia, że mieszczą w sobie przedmioty o naprawdę różnych kształtach. Co więcej usztywniane etui, zapewnia ochronę dla znajdujących się wewnątrz przyborów i zapobiega ich zniszczeniu. Kolekcja PASO oferuje szeroką gamę kolorów i wiele ciekawych wzorów. Tym samym każdy użytkownik znajdzie dla siebie piórnik dopasowany do indywidualnych upodobań. 

 

Wymiary piórnika: 23x10x6 cm