Posiadanie własnego potomstwa oprócz wielu pozytywnych aspektów, które się z tym wiążą, dostarcza też rodzicom sporo zmartwień. Dzieci dorastają a wraz z wiekiem, pojawia się coraz więcej istotnych problemów, które trzeba rozwiązywać. Jednym z nich jest wysłanie córki lub syna do szkoły. Jest to stresujące szczególnie na początku, kiedy dzieci rozpoczynają swoją przygodę z edukacją. Stajemy wówczas przed dylematami, które związane są z wyborem odpowiedniej szkoły, kupnem podręczników oraz plecaków. Wielu rodziców nie zwraca jednak należytej uwagi właśnie na ten ostatni element. Dobry plecak jest tak samo ważny jak szkoła, do której będzie chodzić nasza pociecha. Źle dobrany tornister może mieć bowiem wpływ na kręgosłup, który obciążony za młodu będzie przysparzał problemy w przyszłości. Czy jest więc sposób, aby bez niepotrzebnego stresu zarówno dla rodzica, jak i jego dziecka, wybrać plecak do trzeciej klasy? Oczywiście, że tak! Odpowiednie podejście do tego tematu, zdobycie potrzebnych informacji i wreszcie wybór modelu mogą zająć rodzicom niewiele czasu, jeśli przed zakupami będą się oni kierować kilkoma zasadami. 

Plecak szkolny – 3 klasa i dylematy z tym związane 

W naszej ofercie znajdziesz plecaki zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki, którzy niedługo pójdą do 3 klasy. Dla uczennic przygotowaliśmy specjalnie zaprojektowane tornistry, które z całą pewnością swoim wyglądem nie dość, że zachęcą dziecko do ich noszenia, to jeszcze dzięki ciekawym wzorom dodadzą pewności siebie. Oferta jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Kotki, pieski i księżniczki – to wszystko posiadają nasze nowoczesne plecaki. Kolorystka została tak dobrana, że trafi w gusta nawet najbardziej wymagających dziewczynek. Oprócz tego każdy tornister spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Jest odpowiednio wyprofilowany, ma regulowane ramiona oraz lekki materiał. To wszystko sprawia, że kręgosłup Twojego dziecka nie będzie nadmiernie obciążony. Nie musisz obawiać się, że podczas noszenia ciężkich książek córka nabawi się bólu pleców, które z czasem mogą doprowadzić do poważnych kontuzji. Niektóre modele mają dodatkowo zamontowane kółka, które umożliwiają łatwe przemieszanie się z plecakiem po szkole lub w drodze do niej.  

Plecak do szkoły – 3 klasa to również wyzwanie w przypadku chłopców

Jaki plecak do trzeciej klasy dla chłopca? Korzystając z szerokiej oferty, którą przygotowaliśmy, bez problemu spełnisz wymagania swojego syna. Podobnie jak w przypadku propozycji skierowanych do dziewczynek, chłopcy również mogą liczyć na bardzo ciekawe wzory. A wiemy przecież jak ważne, szczególnie dla małych dzieci, są efekty wizualne. Jeżeli Twój synek jest od najmłodszych lat fanem piłki nożnej, grywa na podwórku z kolegami lub ma swojego ulubionego piłkarza, to idealną propozycją dla niego będzie oczywiście plecak z motywami piłkarskimi. Nie zapomnieliśmy również o fanach komiksów. Każdy młody chłopiec ma swojego ulubionego superbohatera, na którym się wzoruje lub śledzi jego poczynania w bajkowych opowieściach. Plecak Marvel będzie w tym wypadku świetnym wyborem. 

Plecaki zaprojektowane z myślą o chłopcach mają oczywiście takie same funkcje, jak te dla dziewczynek. Spełniają normy bezpieczeństwa, na które zwraca uwagę każdy rodzic. Dziecko będzie zadowolone z plecaka, którym może pochwalić się przed swoimi rówieśnikami, a Ty jako rodzic śpisz spokojnie, mając pewność, że tornister wspiera kręgosłup. Warto wspomnieć również o materiałach, z których powstają nasze produkty. Są one trwałe i bardzo wytrzymałe. Odporne na upadku, uderzenia, zarysowania – ważne szczególnie w przypadku ruchliwych dzieci oraz częste prania. Masz zatem pewność, że zakup i wydane na niego pieniądze będą inwestycją na lata. Z takim plecakiem dziecko z radością ruszy do szkoły na spotkanie z przyjaciółmi.